2019 Yılbaşı Mesajları, Yeni Yıl Mesajları ve En güzel Sözler

yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları ve en güzel sözler

Hoşgeldin 2019 yılı. 2019 yılına girdiğimiz şu günlerde yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin. En güzel yılbaşı mesajları ile onlara sevginizi ifade edin. En güzel sözler ile bir nebze olsun varlığınızı hissettirin. Olmadı yeni yıl sms mesajları ile onlara birer sürpriz yapın ve onları sevindirin. İşte sevgi ve var olmak budur… İşte en güzel yılbaşı mesajları, 2019 yeni yıl mesajları ve en güzel yılbaşı sözleri…

YILBAŞI MESAJLARI 2019 YENİ YIL MESAJLARI VE EN GÜZEL SÖZLER

”Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, sevdiklerimi ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.”

Türkiye için umutlu, bereketli, 2019’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara..

“Sizlere şeker gibi tatlı bir yıl, masalsı anılar diliyorum… Mesafeler engel değil, sizi uzaktan da çok seviyorum! Mutlu yıllar!”

Camiamız açısından başarılarla dolu 2017 yılını geride bırakarak, yeni umutlarla 2019 yılına giriyoruz.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice yıllara!

Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel.. yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Yıllar.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu yıllar!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar…

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… MUTLU YILLAR…

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2019 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara…

“Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.”

“Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten, en güzel mutlulukları tattıran biricik sevgilim… Yeni yılda gülüşünü göreceğim nice güzel anlarımız olsun, ellerin hep yakınımda olsun. Bana baktığında gözlerinden saçılan parıltı hiç sönmesin. O güzel yüreğin acı, keder nedir bilmesin. Seni çok seviyorum…”

“Eğer yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç… Amaç bir şeyleri en sevilenlerle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamak… Mutluluk hatırlanmaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda dostluklarımızın daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle… Nice güzel yıllara!”

1 yıl daha geçti tebrik edermisin kendini şimdiden. çünkü yeni yılını kavga etmeden,küfür etmeden geçireceğine inanıyorum yeni yılını kutluyorum nice yıllara!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Hiç Düşündünüzmü 2019 Te Napıcaz 2017 Bizim Neyimize Yetmedi Gelin 2017 Kalalım.

Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne gibi oldun. Her yıl biraz daha yaşlansan da ilk günkü gibi en yakın arkadaşım gibi genç ruhunla her zaman duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir arkadaş gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da arkadaşım olman dileği ile..

Sana yeni yılda hiçbir şey dilemiyorum. Hatta Allah seni bildiği gibi yapsın diyorum.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de yeni yıla.

Önümüzdeki yıl arzuladığınız her şeyi ile mübarek olmasını ve hayırlı geçmesini dileyerek Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

Değerli müşterimiz 2019 nolu hesabınıza 365 eklenmiştir doya doya harcayın…

“Sen geçmiş yıldan değerlim, mutluluğun yeni yıldan beklentim. Senin bir gülüşünü görmek için her şeyi feda edebilirim… Dünyanın en güzel kadını, benim canım sevgilim… Mutlu yıllar!”

Gitti 2017 geldi sevginin habercisi 2019 Mutlu yıllar.

Yârın, 365 sâyfâlık bir kîtâbın ilk boş sâyfâsı. îyî bir tâne yâzın

Fânî dünyânın pâdîşâhı değiliz bîz, gönül hırkâlârını yâmâr gîyeriz biz, dostlarla âğlâr dostlârlâ gülerîz bîz, sevdîklerimize bîce yıllar dîleriz bîz. Yenî bîr yılâ girerken sevgî ve bârış dîlîyorum. Sâvâşların, âcıların ve felâketlerin, geçip gîden koca bir yıl gibi gerîde kâlmâsı umuduyla. Nîce Yıllârâ

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

Dertlerîn pîpîn kâdâr ufak, sevînçlerin popon kâdâr büyük olsun, noel bâbâ dütüne koysun, yenî yılın kutlu olsun.

SeIam ve dua Allah”a emanet oIun her şey gönIünüzce oIsun. Yenî yıIınız kutIu oIsun…

“Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle… Mutlu yıllar.”

Minâreden âtlarım yenî yılını kutlarım.

Kîmî olumlu, kîmî olumsuz gelîşmelerle hâfızâlârımızda yer edecek bîr yılı dâhâ gerîde bırakıyoruz. Her yılbâşındâ olduğu gîbî, 2019’da yenî umutlâr ve beklentîlerle gîrmekteyîz. Bu vesîleyle, hepînîzîn yenî yılını en îçten dîleklerîmle kutluyorum.

İslam sancağının dahada yukseldiği 31 Aralık Mekke’nin Fethi kutlu olsun….

Düşsüz büyük şeyler yâpılâmâz. yılında tüm düşlerînîzîn gerçekleşmesî dîleğîyle..

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Bîtîrdîğîmîz yılı âcılârımızla, sevînçlerimizle gerîde kalıyor. Umârım Yenî Yıl size dâhâ fâzlâ umut, dâhâ fâzlâ sevinç ve dâhâ fâzlâ mutluluk getîrîr. Mutlu Seneler…

îsteklerîmîzîn gerçekleşeceği bir yıl dîleğîyle.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

”Hikmeti sonsuz Rabbimiz bu gelen yeni yılda tüm İslam camiasına hayırlar göndersin.”

Son vedandan yıllar geçti! 2019 diyorlar bak! sayısını unuttum geçen yılların.. Mutlu olursun yeni yılda tek dileğim bu! Seni hala çokk Seviyorum.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevg? dolu nice yıllara! Mutlu yıllar..

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

“Bu yılbaşında bildiğim tek şey, seninle yaşanan zamanların değerli olduğu ve bütün ömrümü seninle bu zamanları çoğaltarak geçirmek istediğim. Ömrümün sonuna kadar seni seveceğim…”

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hıç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Kutlu olsun yavrucuğum, Yeni yılda yeni yaşın. Başarıya ulaştırsın Seni bu yılki uğraşın. Seni yıllar büyütecek, Bilgili adam edecek. Gelecekteki başarınla, Milletin yüzü gülecek.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

“En gereksiz gün, hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dopdolu ve en içten gülüşlere açılması dileğiyle aşkım… Seni çok seviyorum.”

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, (Yenı Yıl Tarihi) no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. Mutlu yıllar

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle..

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun!

Paylaşılan bir sevinç iki kat olur, paylaşılan bir acı da yarıya iner. Yeni yılda dostlarınızla, sevdiklerinizle hayatı paylaşmanız dileğiyle Mutlu Yıllar Dileriz!

Biraz gül kokusu kalır gül tutanın elinde, zannetmeyin ki gül yaşar dikenin himayesinde, dikenin itibarı olur gül sayesinde, gönlünüz gül bahçesi, yeni yılınız kutlu olsun.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

“Yılbaşı demek yeni bir başlangıç, yeni umutlara yelken açmak demek… Hayallerine koşar adım kavuşman dileğiyle dostum. Mutlu yıllar.”

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

Her dilde ayni guzel dilekleri ifade eden mesajlardir. yeni yiliniz kutlu olsun….

Yine bir seneyi de arkada bırakıyoruz inşallah bu senin gelecek sene içinde sağlık ve güzel bir yasam sürme ve daha güzel günler için 2019 seni güzel ve neşeli huzur dolu bir yaşam geçirme dileği ile iyi seneler ve mutlu sağlıklı geçme dileği ile iyi seneler.

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı?nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

Yaratılana deyil yaradana tap. İyi seneler

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni hicri yılınız mübarek olsun.”

Kalbimi 4 yıl önce bana yeniden hissettiren bir “EVET” ile hayatımızı birleştiren o gün, yaşadığım en güzel gündü. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Yılbaşını kalbimde şereflendirip, bütün yıl saklayacağım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece sizin olsun
o kadar mutlu olun ki gözlerinizden akan yaşlar değerinizi bilmeyenlere sadaka olsun.Nice senelere.

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

yine geçti bir yıl boş ver yeni yılınız kutlu olsun

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Saat 12″yi yeni yıla vurduğu zaman, düşünce merkezinde dualarla gezdiğimi biliyorum… Yeni yılda dualarımla sevgim üzerinde arkadaşım… Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yapan insanlardır. Mutlu yıllar

”Tadımlık dünyadan, Doyumluluk tat bekliyoruz Ya Rab! Nefsimizi ıslah eyle, Bizi kendine kul kabul eyle. Göz kapanıncaya kadar, Bizi nefsimizle baş başa bırakma, Amin… Yeni Yılınız Mübarek Olsun.

Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçleri yaşayabilmek için ve en önemlisi birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Mutlu Yıllar

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Nice Güzel Yıllara..

Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Bir ömür boyu yıllarınız olsun..

Yênîyıldâ dâ hîç ûmîtsîz kâlmâmân vê hâyâllêrînê kâvuşmân dîlêğîmlê. îyî vê sâğlıklı sênêlêr!

âcısıylâ, tâtlısıylâ, îyîsîylê kötûsûylê bîr yıl dâhâ gêçtî. Hoş gêldîn yênî yıl. Mutlu yıllâr dostum!

Dâhâ îyî yıllârâ, hêp bîrlîktê, êlêlê.. MUTLU YîLLâR !!!

Bugûn, yârınâ dûnlê bêslênêrêk yol âlır. yılı sênîn gûzêl yûrêğînlê bîrlîktê sânâ mutluluk gêtîrêcêktîr, êmînîm. îyî yıllâr dîlêğîylê ..

Hêr dîldê âynî guzêl dîlêklêrî îfâdê êdên mêsâjlârdîr. yênî yîlînîz kutlu olsun….

Yârâtılânâ dêyîl yârâdânâ tâp. îyî sênêlêr

”Allâh’ım, sên êvvêlî vê sonu olmâyân cömêrt, âcıyân, îhsânı bol olânsın. Bu yênî yıldâ bîzê hêlâl rızıklâr îhsân êt. Bu sênê bênî, sêvdîklêrîmî vê Mûslûmânlârı şêytânın âldâtmâsındân vê tuzâklârındân koru. Nêfsîmîzîn kötûlûklêrînê kârşı bîzê yârdım êt.”

Fânî dünyânın pâdîşâhı dêğîlîz bîz, gönül hırkâlârını yâmâr gîyêrîz bîz, dostlârlâ âğlâr dostlârlâ gülêrîz bîz, sêvdîklêrîmîzê bîcê yıllâr dîlêrîz bîz. Yênî bîr yılâ gîrêrkên sêvgî vê bârış dîlîyorum. Sâvâşlârın, âcılârın vê fêlâkêtlêrîn, gêçîp gîdên kocâ bîr yıl gîbî gêrîdê kâlmâsı umuduylâ. Nîcê Yıllârâ

Kârdêşlîğîn doğduğu, sêvgîlêrîn bîrlêştîğî, bêlkî durgun, bêlkî yorgun, yînê dê mutlu, yînê dê umutlu, yînê dê sêvg? dolu nîcê yıllârâ! Mutlu yıllâr..

Bu dünyâdâ mutlu olân însânlâr; âyâğâ kâlkıp îstêdîklêrî koşullârı ârâyân, bulâmâzlârsâ dâ yâpân însânlârdır. Mutlu yıllâr

Râbbîmîz bu yênî yılın tüm îslâm âlêmîndêkî kârdêşlêrîmîzê hêr ânını ên güzêl şêkîldê dêğêrlêndîrmêyî vê hêr gününü râzı olâcâğı âmêllêrlê yâşâmâmızı nâsîp êtsîn.

îdêâl dênên şêy bîr yıldızâ bênzêr, onâ hîçbîr zâmân ulâşâmâyız âmâ, tıpkı dênîzcîlêrê olduğu gîbî bîzê dê yolumuzu göstêrên odur. Yênî yıldâ tüm îdêâllêrînê kâvuşmân dîlêğîylê mutlu yıllâr..

îlk âşk bâşkâdır dêrlêr, gêrçêktên dê öylê sêvgîlîm. Sênînlê âçtığım gözlêrîmî sênînlê kâpâtâbîlmêk dîlêğî îlê. Yênî yılımız kutlu olsun.

Gûlmêk gûlênîn, yıldızlâr gêcênîn, mutluluk sâdêcê sîzîn olsun
o kâdâr mutlu olun kî gözlêrînîzdên âkân yâşlâr dêğêrînîzî bîlmêyênlêrê sâdâkâ olsun.Nîcê sênêlêrê.

Gûlê gûlê 2017 hoşgêldîn 2019 Nîcê yıllârâ înşâllâh bu yılâ sâğlıklı,mutlu vê şânslı olârâk gîrêrsînîz.

âîlênîn hâyâttâkî ên önêmlî dêğêr olduğunu bânâ sîz öğrêttînîz. îyî kî vârsınız ânnêcîm vê bâbâcım. Sîzî çok sêvîyorum. Bîrlîktê nîcê gûzêl sênêlêrê….

Têyzê ânnê yârısıdır dêrlêr yâ sên bânâ ânnê gîbî oldun. Hêr yıl bîrâz dâhâ yâşlânsân dâ îlk gûnkû gîbî ên yâkın ârkâdâşım gîbî gênç ruhunlâ hêr zâmân duygulârımâ êşlîk êttîn. Bîr ânnê kâdâr yâkın bîr ârkâdâş gîbî dêrt ortâğı oldun bânâ.îyî kî vârsın têyzêcîğîm. Yênî yıldâ dâ ârkâdâşım olmân dîlêğî îlê..

Yînê bîr sênêyî dê ârkâdâ bırâkıyoruz înşâllâh bu sênîn gêlêcêk sênê îçîndê sâğlık vê gûzêl bîr yâsâm sûrmê vê dâhâ gûzêl gûnlêr îçîn 2019 sênî gûzêl vê nêşêlî huzur dolu bîr yâşâm gêçîrmê dîlêğî îlê îyî sênêlêr vê mutlu sâğlıklı gêçmê dîlêğî îlê îyî sênêlêr.

Susmâk, dâyânılmâsı çok gûç bîr yânıttır. Yênî yıldâ tûm sorunlârın yânıtlârı sênînlê olsun.. Mutlu yârınlâr, mutlu yıllâr..

Nêrêdê yâşâm vârsâ, orâdâ ûmît vârdır. Tûm ûmît vê bâşârılâr yênî yıldâ sênîn olsun!

însân, ârmâğânını kâlbî îlê bîrlîktê vêrmêzsê nê dêğêrî vârdır. Yênî yıllâr Tânrı?nın bîzlêrê vêrdîğî ârmâğândır. ên mutlu gûnlêr sênînlê olsun.. ârmâğânınlâ..

Sâât 12″yî yênî yılâ vurduğu zâmân, dûşûncê mêrkêzîndê duâlârlâ gêzdîğîmî bîlîyorum… Yênî yıldâ duâlârımlâ sêvgîm ûzêrîndê ârkâdâşım… Yênî Yılınız Kutlu Olsun…

Bîtîrdîğîmîz yılı âcılârımızlâ, sêvînçlêrîmîzlê gêrîdê kâlıyor. Umârım Yênî Yıl sîzê dâhâ fâzlâ umut, dâhâ fâzlâ sêvînç vê dâhâ fâzlâ mutluluk gêtîrîr. Mutlu Sênêlêr…

Bîr yılı dâhâ tûkêtmênîn hûznû yêrînê, bîr yıldân dâhâ kurtulmuş olmânın sêvîncînî yâşâmâyı têrcîh êdîyoruz. Nêdîyêlîm, gêlên gîdênî ârâtmâsın! îyî sênêlêr.

Bâşârâmâdığınız zâmân dûş kırıklığınâ uğrâyâbîlîrsînîz âncâk, yênîdên dênêmêzsênîz îştê o zâmân sîzîn îçîn hêr şêy bîtmîş dêmêktîr. 2019 yılının ûlkêmîz, âîlêmîz vê hêpîmîz îçîn mutlu vê bâşârılârlâ dolu olmâsı dîlêğîylê..

“Sên gêçmîş yıldân dêğêrlîm, mutluluğun yênî yıldân bêklêntîm. Sênîn bîr gûlûşûnû görmêk îçîn hêr şêyî fêdâ êdêbîlîrîm… Dûnyânın ên gûzêl kâdını, bênîm cânım sêvgîlîm… Mutlu yıllâr!”

“Sênî sên yâpân nê vârsâ bu yıldâ dâ onlârı yânındân uzâklâştırmâmân, hîçbîr zâmân gûzêl yûrêğînîn yönlêndîrdîğî yoldân âyrılmâmân dîlêğîylê… Mutlu yıllâr.”

Cêvâp vêrêmêmêk-susmâk, dâyânılmâsı gûç bîr yânıttır. Yênî yıldâ tûm sorunlârın cêvâplârı sênînlê olsun.. Mutlu yârınlâr, mutlu yıllâr dîlêrîm..

”Bu yıl, îslâmîyêtî ânlâmâyı vê hâkkıylâ yâşâmâyı tûm kullârınâ nâsîp êtsîn; kâînâtı nuruylâ âydınlândırsın. Sêlâm vê duâ îlê âllâh’â êmânêt olun hêr şêy gönlûnûzcê olsun.”

Gûl îçîn dîkênê râzı olur musunuz, yoksâ dîkênî dê gûlû dê rêd mî êdêrsînîz? Yênî yıllârdâ gûllêrlê dolu gûnlêrîn dîkênlêrî sîzî dûşmânlârı koruyân çîtlêr olsun. Mutlu Yıllâr!!

Kâlbîmî 4 yıl öncê bânâ yênîdên hîssêttîrên bîr “êVêT” îlê hâyâtımızı bîrlêştîrên o gûn, yâşâdığım ên gûzêl gûndû. Hâyâtımdâ olduğun îçîn têşêkkûr êdêrîm sêvgîlîm. Yênî yılımız kutlu olsun.

Bîrâz gûl kokusu kâlır gûl tutânın êlîndê, zânnêtmêyîn kî gûl yâşâr dîkênîn hîmâyêsîndê, dîkênîn îtîbârı olur gûl sâyêsîndê, gönlûnûz gûl bâhçêsî, yênî yılınız kutlu olsun.

Hîç hâtâ yâpmâyân însân gênêllîklê hîçbîr şêy yâpâmâz. 2019 yılındâ hâtâlârımızın âz, bâşârılârımızın dêvâmlı olmâsı dîlêğîylê mutlu yıllâr..

Önümüzdêkî yıl ârzulâdığınız hêr şêyî îlê mübârêk olmâsını vê hâyırlı gêçmêsînî dîlêyêrêk Yênî Yılınız Kutlu Olsun!

Dêğîşmêz kurâl, dêğîşmêz kurâlın olmâyâcâğıdır. Yênî yılın ên mutlu dêğîşîmlêrlê bâşârı, sâğlık vê bol pârâlâr gêtîrmêsî dîlêğîylê..

Sâğduyu âklın kâpıcısıdır. Görêvî: Kuşkulu fîkîrlêrîn îçêrî gîrmêsînê, vê dê dışârı çıkmâsınâ êngêl olmâktır.Yênî yıldâ hêpîzîn mutlu, sâğduyulu vê sâğlıklı günlêr gêtîrmêsî dîlêğîylê..

ânnêcîğîm, sên bênîm hâyâtımdâ sâhîp olduğum ên önêmlî dêğêrsîn. ên büyük âşk sêndê gîzlî. Sênîn kârşılıksız sêvgîn, bênîm îçîn yıllâr yılı vêrdîğîn mücâdêlêyî hîç unutmâdım. Yênî yıl bîzîm olsun. Sênî çok sêvîyorum.

Hêr yênî yıl bîr bâşkâ güzêl. 2019 sîzê unutâmâyâcâğınız güzêl ânılâr yâşâtsın, yênî yılınız kutlu olsun!

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

yılbaşı mesajlarıAnneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni yılın kutlu olsun…

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle, Mutlu Seneler.

2019 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim… Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata GülümSeyin, 2019 Yılınız Kutlu Olsun…

Bâşârâmâdığınız zâmân düş kırıklığınâ uğrâyâbîlîrsînîz âncâk, yênîdên dênêmêzsênîz îştê o zâmân sîzîn îçîn hêr şêy bîtmîş dêmêktîr. 2019 yılının ülkêmîz, âîlêmîz vê hêpîmîz îçîn mutlu vê bâşârılârlâ dolu olmâsı dîlêğîylê..

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar…

2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Resimli yılbaşı MesajlarıYaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2019 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..

DOSTLUK, Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLARA…

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et!

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah”a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne gibi oldun. Her yıl biraz daha yaşlansan da ilk günkü gibi en yakın arkadaşım gibi genç ruhunla her zaman duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir arkadaş gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da arkadaşım olman dileği ile..

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Hayatımda tanıdığım ilk erkek ilk kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun babacığım.

Yâşâmıncâ güzêl yıllâr, mutlu yârınlâr, dostçâ dostluklâr hêp sênîn olsun. MUTLU YîLLâR!

Nêyî mî buldum? Sânâ göndêrêbîlêcêğîm, dostluğumuzun yênî yıldâ dâ âynı güzêllîktê dêvâm êdêcêğînî ânlâtâbîlêcêk sıcâcık bîr yênî yıl mêsâjını; Mutlu yıllâr Dostum!

Zamanı Yapamayacağımızı şeyleri Istemekle Geçirdiğimiz Söylenir. Oysa Gücümüz Tüm Zamanları Zorlar. Yeter Ki Kendimize Ve Dostlarımızın Gücüne Inanalım. Yeni Yılda Inancımızı Pekiştirmemiz Ve Mutlu Olmamız Dileklerimle.

Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Neyi mi buldum? Sana gönderebileceğim, dostluğumuzun yeni yılda da aynı güzellikte devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar Dostum!

Yeniyılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLARA..

”Bu yıl, İslamiyeti anlamayı ve hakkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kainatı nuruyla aydınlandırsın. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.”

Ailenin hayattaki en önemli değer olduğunu bana siz öğrettiniz. İyi ki varsınız annecim ve babacım. Sizi çok seviyorum. Birlikte nice güzel senelere….

Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Her yeni yıl bir başka güzel..

HOŞGELDİN 2019 MUTLU YILLAR….